Daniel Eerwaarde Heer Sabbe

°10/02/1920    † 29/06/2019

Hij werd priester gewijd te Brugge op 16 april 1944
Kandidaat wijsbegeerte en letteren
Leraar aan het Heilige-Hartcollege te Waregem: 1 september 1946
Leraar aan het St.-Amandscollege te Kortrijk: 24 augustus 1948
Medepastoor O.-L.-Vrouw Ter Duinen te Koksijde: 11 augustus 1956
Directeur van de congregatie “Dames van Maria” te Moeskroen: 12 september 1960
Adjunct bibliothecaris KU Leuven: 12 augustus 1963-1985


Volgens de uitdrukkelijke wens van de familie heeft de uitvaartliturgie in strikte familiekring plaatsgehad.


Open rouwbrief